El Descanso
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan El Descanso Ramallo med 2 sovrum ligger inom 600 meter från Parroquia San Javier och kan rymma upp till 6 gäster.
Villan med 2 badrum har ett behändigt läge inom 4 km från El Tonelero.
Denna villa erbjuder utsikt över trädgården från fönstren. I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch. Badlakan och handdukar finns också till ditt förfogande.
Det finns ett minikök i villan El Descanso som är komplett med kylskåp, ugn och glas för din bekvämlighet.
- Lokala sevärdheter
- Parroquia San Javier451 km
- Museo Historico de Ramallo508 km
- El Tonelero4905 km
- Don Francisco Soto y Calvo1800 km
- Monumento a los Heroes Ramallenses de Malvinas4490 km
- Flygplatser
- Rosario - Islas Malvinas internationella flygplats108 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Eldstad
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan El Descanso en trådlös internetanslutning?
Ja, villan El Descanso erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan El Descanso?
Ett komplett kök finns i villan El Descanso. - ❓
Är husdjur tillåtna i villan El Descanso?
Gästerna får bo på villan El Descanso med sina husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna semesterbostad?
Ja, en badtunna erbjuds i denna semesterbostad.